,

ÇALIŞKANLAR YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çalışkanlar mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çalışkanlar Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çalışkanlar, Çalışkanlar de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çalışkanlar de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, Çalışkanlar battaniye yıkama, battaniye yıkama Çalışkanlar, Çalışkanlar battaniye temizliği, battaniye temizliği Çalışkanlar, Çalışkanlar yorgan temizliği, yorgan temizliği Çalışkanlar, Çalışkanlar de battaniye yıkama, Çalışkanlar da battaniye temizliği, Çalışkanlar de yorgan yıkama, Çalışkanlar de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

04

  • 117399Toplam ziyaretçi:
  • 144Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: