ÇAMLICA STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Çamlıca Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Çamlıca Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Çamlıca Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çamlıca, Çamlıca Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çamlıca, Çamlıca de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çamlıca de, Çamlıca de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çamlıca de, ÇAMLICA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇAMLICA, ÇAMLICA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇAMLICA, ÇAMLICADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇAMLICADE, ÇAMLICADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇAMLICA DE, Çamlıca Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çamlıca, Çamlıca Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çamlıca, Çamlıca de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çamlıca de, Çamlıca de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çamlıca de, ÇAMLICA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇAMLICA, ÇAMLICA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇAMLICA, ÇAMLICA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇAMLICA DE, ÇAMLICA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇAMLICA DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 198Toplam ziyaretçi:
  • 165Dün:
  • 3Bugün:
  • 0Şu anda online: