Ankara Halı Yıkama

DEMİRLİBAHÇE STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Demirlibahçe Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Demirlibahçe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Demirlibahçe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Demirlibahçe de, Demirlibahçe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Demirlibahçe de, DEMİRLİBAHÇE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DEMİRLİBAHÇEDE, DEMİRLİBAHÇEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DEMİRLİBAHÇE DE, Demirlibahçe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Demirlibahçe de, Demirlibahçe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Demirlibahçe de, DEMİRLİBAHÇE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DEMİRLİBAHÇE DE, DEMİRLİBAHÇE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DEMİRLİBAHÇE DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 122534Toplam ziyaretçi:
  • 180Dün:
  • 389Bugün:
  • 3Şu anda online: