Ankara Halı Yıkama

GÖKKUŞAĞI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gökkuşağı semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gökkuşağı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 94

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45     Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Gökkuşağı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gökkuşağı de, Gökkuşağı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gökkuşağı de, GÖKKUŞAĞI STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞIDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞIDE, GÖKKUŞAĞIDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI DE, Gökkuşağı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gökkuşağı de, Gökkuşağı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gökkuşağı de, GÖKKUŞAĞI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÖKKUŞAĞI DE, GÖKKUŞAĞI DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÖKKUŞAĞI DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 125476Toplam ziyaretçi:
  • 74Dün:
  • 3Bugün:
  • 0Şu anda online: