Ankara Halı Yıkama

GÖKKUŞAĞI YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Gökkuşağı mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 94

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45    Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Gökkuşağı Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gökkuşağı de, GÖKKUŞAĞI YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÖKKUŞAĞI, GÖKKUŞAĞI DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÖKKUŞAĞI DE, Gökkuşağı battaniye yıkama, battaniye yıkama Gökkuşağı, Gökkuşağı battaniye temizliği, battaniye temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı yorgan temizliği, yorgan temizliği Gökkuşağı, Gökkuşağı de battaniye yıkama, Gökkuşağı da battaniye temizliği, Gökkuşağı de yorgan yıkama, Gökkuşağı de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 125474Toplam ziyaretçi:
  • 74Dün:
  • 1Bugün:
  • 0Şu anda online: