KIBRIZ KÖY YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Kıbrız Köy mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Kıbrız Köy Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kıbrız Köy, Kıbrız Köy de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kıbrız Köy de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, Kıbrız Köy battaniye yıkama, battaniye yıkama Kıbrız Köy, Kıbrız Köy battaniye temizliği, battaniye temizliği Kıbrız Köy, Kıbrız Köy yorgan temizliği, yorgan temizliği Kıbrız Köy, Kıbrız Köy de battaniye yıkama, Kıbrız Köy da battaniye temizliği, Kıbrız Köy de yorgan yıkama, Kıbrız Köy de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 125352Toplam ziyaretçi:
  • 44Dün:
  • 106Bugün:
  • 1Şu anda online: