ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara

Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
merkez_hali_yikama1merkez_hali_yikama_servis_araci MERKEZ HALI YIKAMA :

Merkez mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak   servis ağamıza Merkez halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Merkez Halı Yıkamayla birlikte Merkez Koltuk Yıkama, Merkez Yorgan Yıkama ve Merkez Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite anlayışıyla  sunulmaktadır.

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama bir saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra   etiketlenir ve aynı gün içerisinde fabrikamıza yollanılır. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yikama işlemine başlatılır. Her halı   en az üç değişik fırçalama yöntemiyle yaklaşık 15 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı bol suyla durulanır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi   gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkama işlemine alınır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar son kontrolden geçtikten sonra parfümlenir, poşetlenir. Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha   ayrıntılı  bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Merkez halı yıkama, halı yıkama Merkez, Merkez de halı yıkama, halı yıkama Merkez de, MERKEZ HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA MERKEZ, MERKEZ DE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA MERKEZ DE yazarak bulabilirsiniz.

 

  • 311Toplam ziyaretçi:
  • 102Dün:
  • 14Bugün:
  • 2Şu anda online: