Ankara Halı Yıkama ahiler_perde_yıkama

ahiler_stor_ perde_yıkama

ahiler_ zebra perde_yıkama

AHİLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ahiler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ahiler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

 

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ahiler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ahiler, Ahiler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ahiler, Ahiler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ahiler de, Ahiler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ahiler de, AHİLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AHİLER, AHİLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AHİLER, AHİLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AHİLERDE, AHİLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AHİLER DE, Ahiler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ahiler, Ahiler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ahiler, Ahiler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ahiler de, Ahiler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ahiler de, AHİLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AHİLER, AHİLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AHİLER, AHİLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AHİLER DE, AHİLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AHİLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285091Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 39Bugün:
  • 1Şu anda online: