Ankara Halı Yıkama

FATİH  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Fatih semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Fatih Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45    Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Fatih Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Fatih, Fatih Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Fatih, Fatih de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Fatih de, Fatih de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Fatih de, FATİH STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FATİH, FATİH STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FATİH, FATİHDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FATİHDE, FATİHDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FATİH DE, Fatih Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Fatih, Fatih Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Fatih, Fatih de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Fatih de, Fatih de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Fatih de, FATİH ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FATİH, FATİH ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FATİH, FATİH DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FATİH DE, FATİH DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FATİH DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281823Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 103Bugün:
  • 0Şu anda online: