Ankara Halı Yıkama

KARARGAHTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Karargahtepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Karargahtepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Karargahtepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Karargahtepe, Karargahtepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Karargahtepe, Karargahtepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Karargahtepe de, Karargahtepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Karargahtepe de, KARARGAHTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KARARGAHTEPE, KARARGAHTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KARARGAHTEPE, KARARGAHTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KARARGAHTEPEDE, KARARGAHTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KARARGAHTEPE DE, Karargahtepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Karargahtepe, Karargahtepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Karargahtepe, Karargahtepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Karargahtepe de, Karargahtepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Karargahtepe de, KARARGAHTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KARARGAHTEPE, KARARGAHTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KARARGAHTEPE, KARARGAHTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KARARGAHTEPE DE, KARARGAHTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KARARGAHTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287956Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 94Bugün:
  • 0Şu anda online: