Ankara Halı Yıkama

YAHYALAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Yahyalar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Yahyalar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Yahyalar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Yahyalar, Yahyalar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Yahyalar, Yahyalar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Yahyalar de, Yahyalar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Yahyalar de, YAHYALAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA YAHYALAR, YAHYALAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ YAHYALAR, YAHYALARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA YAHYALARDE, YAHYALARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ YAHYALAR DE, Yahyalar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Yahyalar, Yahyalar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Yahyalar, Yahyalar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Yahyalar de, Yahyalar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Yahyalar de, YAHYALAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA YAHYALAR, YAHYALAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ YAHYALAR, YAHYALAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA YAHYALAR DE, YAHYALAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ YAHYALAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285095Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 43Bugün:
  • 1Şu anda online: