Ankara Halı Yıkamakamil_ocak_yorgan_yikamakamil_ocak_battaniye_yikama

kamil_ocak_yorgan_yikama_makinasi

KAMİL OCAK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Kamil Ocak mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45  Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Kamil Ocak Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kamil Ocak, Kamil Ocak de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kamil Ocak de, KAMİL OCAK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KAMİL OCAK, KAMİL OCAK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KAMİL OCAK DE, Kamil Ocak battaniye yıkama, battaniye yıkama Kamil Ocak, Kamil Ocak battaniye temizliği, battaniye temizliği Kamil Ocak, Kamil Ocak yorgan temizliği, yorgan temizliği Kamil Ocak, Kamil Ocak de battaniye yıkama, Kamil Ocak da battaniye temizliği, Kamil Ocak de yorgan yıkama, Kamil Ocak de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 285898Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 135Bugün:
  • 0Şu anda online: