ANKARA HALI YIKAMA

GÖKTÜRK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Göktürk semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Göktürk Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Göktürk Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Göktürk, Göktürk Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Göktürk, Göktürk de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Göktürk de, Göktürk de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Göktürk de, GÖKTÜRK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÖKTÜRK, GÖKTÜRK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÖKTÜRK, GÖKTÜRKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÖKTÜRKDE, GÖKTÜRKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÖKTÜRK DE, Göktürk Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Göktürk, Göktürk Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Göktürk, Göktürk de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Göktürk de, Göktürk de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Göktürk de, GÖKTÜRK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÖKTÜRK, GÖKTÜRK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÖKTÜRK, GÖKTÜRK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÖKTÜRK DE, GÖKTÜRK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÖKTÜRK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287956Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 94Bugün:
  • 0Şu anda online: