Ankara Halı Yıkama

GÜZELTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güzeltepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güzeltepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Güzeltepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzeltepe, Güzeltepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzeltepe, Güzeltepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzeltepe de, Güzeltepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzeltepe de, GÜZELTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELTEPE, GÜZELTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELTEPE, GÜZELTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELTEPEDE, GÜZELTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELTEPE DE, Güzeltepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzeltepe, Güzeltepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzeltepe, Güzeltepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzeltepe de, Güzeltepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzeltepe de, GÜZELTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELTEPE, GÜZELTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELTEPE, GÜZELTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELTEPE DE, GÜZELTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: