Ankara Halı Yıkamaçaldıran_koltuk_yikama çaldıran_koltuk_yikama_once çaldıran_koltuk_yikama_sonra ÇALDIRAN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Çaldıran semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Çaldıran Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45             Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Çaldıran Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çaldıran, Çaldıran Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çaldıran, Çaldıran de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çaldıran de, Çaldıran de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çaldıran de, ÇALDIRAN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇALDIRAN, ÇALDIRAN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇALDIRAN, ÇALDIRANDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇALDIRANDE, ÇALDIRANDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇALDIRAN DE, Çaldıran Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çaldıran, Çaldıran Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çaldıran, Çaldıran de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çaldıran de, Çaldıran de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çaldıran de, ÇALDIRAN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇALDIRAN, ÇALDIRAN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇALDIRAN, ÇALDIRAN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇALDIRAN DE, ÇALDIRAN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇALDIRAN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

 

  • 287956Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: