Ankara Halı Yıkamacebeci_yorgan_yikamacebeci_battaniye_yikamacebeci_yorgan_yikama_makinasi CEBECİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Cebeci mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                 0532 471 85 45  Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Cebeci Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Cebeci, Cebeci de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Cebeci de, CEBECİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CEBECİ, CEBECİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CEBECİ DE, Cebeci battaniye yıkama, battaniye yıkama Cebeci, Cebeci battaniye temizliği, battaniye temizliği Cebeci, Cebeci yorgan temizliği, yorgan temizliği Cebeci, Cebeci de battaniye yıkama, Cebeci da battaniye temizliği, Cebeci de yorgan yıkama, Cebeci de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 278536Toplam ziyaretçi:
  • 93Dün:
  • 22Bugün:
  • 0Şu anda online: