PURSAKLAR HALI YIKAMA :

PURSAKLAR ilçesindeki müşterilerimizden gelen   yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Halı Yıkama olarak servis   ağamıza         PURSAKLAR halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. PURSAKLAR Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte PURSAKLAR   Koltuk Yıkama, PURSAKLAR Yorgan Yıkama ve PURSAKLAR Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz :

Aradığınız andan itibaren   ortalama bir saat içerisinde adresinize servis araçlarımız ulaşır ve makbuz   karşılığı halılarınızı teslim alırız. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadırHalılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet   kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı günün sonunda fabrikamıza   yollanılır. Ertesi mesai günü içerisinde halılar özelliklerine göre seçilir   ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yıkama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama  makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı  kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar   tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterilerimizden   randevu alınıp halılarını servise çıkartılır. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama 3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz   ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Pursaklar halı yıkama, Pursaklar halı   yıkama, halı yıkama Pursaklar, halı yıkama Pursaklar, Pursaklar da halı yıkama,   halı yıkama Pursaklar da, PURSAKLAR HALI YIKAMA, HALI YIKAMA PURSAKLAR, PURSAKLAR   DA HALI YIKAMA, HALI YIMA PURSAKLAR DA yazarak bulabilirsiniz.

Ayyıldız Halı Yıkama : 

Ankara Halı Yıkama olarak Ayyıldız mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda servis ağımıza Ayyıldız halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Ayyıldız Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Ayyıldız Koltuk Yıkama, Ayyıldız Yorgan Yıkama ve Ayyıldız Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ayyıldız halı yıkama, halı yıkama Ayyıldız, Ayyıldız da halı yıkama, halı yıkama Ayyıldız da, AYYILDIZ HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AYYILDIZ, AYYILDIZ DA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AYYILDIZ DA olarak bulabilirsiniz.

Yunus Emre Halı Yıkama : 

Ankara Halı Yıkama olarak Yunus Emre mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda servis ağımıza Yunus Emre halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Yunus Emre Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Yunus Emre Koltuk Yıkama, Yunus Emre Yorgan Yıkama ve Yunus Emre Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Yunus Emre halı yıkama, Yunus Emre halı yıkama, halı yıkama Yunus Emre, halı yıkama Yunus Emre, Yunus Emrede halı yıkama, halı yıkama Yunus Emrede, YUNUS EMRE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA YUNUS EMRE, YUNUS EMRE DE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA YUNUS EMRE DE olarak bulabilirsiniz.

Pursaklar Merkez Halı Yıkama : 

Ankara Halı Yıkama olarak Pursaklar Merkez mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda servis ağımıza Pursaklar Merkez halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Pursaklar Merkez Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Pursaklar Merkez Koltuk Yıkama, Pursaklar Merkez Yorgan Yıkama ve Pursaklar Merkez Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Pursaklar Merkez halı yıkama, Pursaklar Merkez halı yıkama, halı yıkama Pursaklar Merkez, halı yıkama Pursaklar Merkez, Pursaklar Merkezde halı yıkama, halı yıkama Pursaklar Merkezde, PURSAKLAR MERKEZ HALI YIKAMA, HALI YIKAMA PURSAKLAR MERKEZ, PURSAKLAR MERKEZ DE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA PURSAKLAR MERKEZ DE olarak bulabilirsiniz.

 

Karacaören Halı Yıkama : 

Ankara Halı Yıkama olarak Karacaören mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda servis ağımıza Karacaören halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Karacaören Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Karacaören Koltuk Yıkama, Karacaören Yorgan Yıkama ve Karacaören Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Karacaören halı yıkama, Karacaören halı yıkama, halı yıkama Karacaören, halı yıkama Karacaören, Karacaörende halı yıkama, halı yıkama Karacaörende, KARACAÖREN HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KARACAÖREN, KARACAÖREN DE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KARACAÖREN DE olarak bulabilirsiniz.

 

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: