Ankara Halı Yıkama

AZİZİYE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Aziziye semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Aziziye Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz. 

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Aziziye Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aziziye, Aziziye Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aziziye, Aziziye de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aziziye de, Aziziye de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aziziye de, AZİZİYE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AZİZİYE, AZİZİYE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AZİZİYE, AZİZİYEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AZİZİYEDE, AZİZİYEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AZİZİYE DE, Aziziye Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aziziye, Aziziye Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aziziye, Aziziye de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aziziye de, Aziziye de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aziziye de, AZİZİYE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AZİZİYE, AZİZİYE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AZİZİYE, AZİZİYE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AZİZİYE DE, AZİZİYE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AZİZİYE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 253294Toplam ziyaretçi:
  • 88Dün:
  • 49Bugün:
  • 0Şu anda online: