Ankara Halı Yıkama

akdere_yorgan_yikama akdere_yorgan_yikama_makinasiakdere_battaniye_yikama

AKDERE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Akdere mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Akdere Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akdere, Akdere de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akdere de, AKDERE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKDERE, AKDERE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKDERE DE, Akdere battaniye yıkama, battaniye yıkama Akdere, Akdere battaniye temizliği, battaniye temizliği Akdere, Akdere yorgan temizliği, yorgan temizliği Akdere, Akdere de battaniye yıkama, Akdere da battaniye temizliği, Akdere de yorgan yıkama, Akdere de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 281818Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 98Bugün:
  • 0Şu anda online: