Ankara Halı Yıkama

KAMİL OCAK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Kamil Ocak semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Kamil Ocak Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Kamil Ocak Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Kamil Ocak, Kamil Ocak Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Kamil Ocak, Kamil Ocak de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Kamil Ocak de, Kamil Ocak de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Kamil Ocak de, KAMİL OCAK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KAMİL OCAK, KAMİL OCAK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KAMİL OCAK, KAMİL OCAKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KAMİL OCAKDE, KAMİL OCAKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KAMİL OCAK DE, Kamil Ocak Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Kamil Ocak, Kamil Ocak Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Kamil Ocak, Kamil Ocak de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Kamil Ocak de, Kamil Ocak de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Kamil Ocak de, KAMİL OCAK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KAMİL OCAK, KAMİL OCAK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KAMİL OCAK, KAMİL OCAK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KAMİL OCAK DE, KAMİL OCAK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KAMİL OCAK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

 

  • 114212Toplam ziyaretçi:
  • 31Dün:
  • 138Bugün:
  • 0Şu anda online: