Ankara Halı Yıkama

BURÇ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Burç semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Burç Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Burç Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Burç, Burç Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Burç, Burç de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Burç de, Burç de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Burç de, BURÇ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BURÇ, BURÇ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BURÇ, BURÇDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BURÇDE, BURÇDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BURÇ DE, Burç Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Burç, Burç Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Burç, Burç de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Burç de, Burç de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Burç de, BURÇ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BURÇ, BURÇ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BURÇ, BURÇ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BURÇ DE, BURÇ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BURÇ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 253293Toplam ziyaretçi:
  • 88Dün:
  • 48Bugün:
  • 1Şu anda online: