Ankara Halı Yıkama

HİLAL  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Hilal semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Hilal Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 

 

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Hilal Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hilal, Hilal Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hilal, Hilal de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hilal de, Hilal de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hilal de, HİLAL STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HİLAL, HİLAL STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HİLAL, HİLALDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HİLALDE, HİLALDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HİLAL DE, Hilal Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hilal, Hilal Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hilal, Hilal de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hilal de, Hilal de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hilal de, HİLAL ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HİLAL, HİLAL ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HİLAL, HİLAL DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HİLAL DE, HİLAL DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HİLAL DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 278537Toplam ziyaretçi:
  • 93Dün:
  • 23Bugün:
  • 0Şu anda online: