Ankara Halı Yıkama

EMNİYET YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Emniyet mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45   Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Emniyet Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Emniyet, Emniyet de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Emniyet de, EMNİYET YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA EMNİYET, EMNİYET DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA EMNİYET DE, Emniyet battaniye yıkama, battaniye yıkama Emniyet, Emniyet battaniye temizliği, battaniye temizliği Emniyet, Emniyet yorgan temizliği, yorgan temizliği Emniyet, Emniyet de battaniye yıkama, Emniyet da battaniye temizliği, Emniyet de yorgan yıkama, Emniyet de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 285900Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 137Bugün:
  • 0Şu anda online: