Ankara Halı Yıkama

ANKARA iL

 

Ankara HALI YIKAMA :

2000 yılında faaliyete geçen Çetinkaya Halı Yıkama müşterilerin yoğun isteği ve talebi doğrultusunda yatırımları son teknolojinin kullanılması ve gelişmelerin yakın takibine ayırmıştır. 2012 yılında Merkez ofisiniz Aydınlıkevlere getirerek Ankara Halı Yıkama da merkezi duruma gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutmak, sağlamak ve sürdürmek hedefimizdir. Gelişme ve ilerlemenin eğitimden geçtiği inancıyla sürekli personellerimizi eğiterek ve yeni teknoloji sıkı takip ederek alanlarımızda “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmekteyiz. 2017 yıllından itibaren halılarınızı tam otomatik makinayla yıkamaktayız aynı zamanda da halıları antibakteriyel ilaçlar kullanılmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak sadece kendi müşterilerimizin halılarını yıkamaktayız. Dolaysıyla hiçbir şekilde maliyeti düşürme çabasında olamayız ve olmayız.

 Halı Yıkatmanın Önemi:

Halılar yanlış veya  düzgün bir şekilde yıkanmazsa sadece halılarınıza zarar gelmez aynı zamanda sizlere ve özellikle küçük çocukların sağlığına zarar verebilir. Kullanılan yanlış veya ucuz şampuanlardan  başlar doğru dürüst durulanmayan halılarda arda kalan kimyasallar sağlığınız için bir tehlike teşkiletmektedir. Çetinkaya Halı Yıkama olarak antibkteriyel şampuan ve kimyeviler kullanmakta ve tam otomatik makinalarlar müşterilerimizin halılarını yıkamaktayız. Dolaysıyla kullanılan su ve şampuan miktarını eşit ve uygun bir şlekilde verilmekte ve tüm halılar aynı şekilde yıkanmaktadır.

 

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama iki saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız servis araçlarımızla doğrudan fabrikamıza götürülür. Fabrikada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra  etiketlenir ve aynı gün içerisinde yıkama bölümüne halılar yerleştirilir. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde otomatik olarak dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yıkama işlemine başlatılır. Her halı tek tek tam otomatik makinasına konulur ve bantla yıkama ünitelerinden geçer. Halıyı veren personel aynı zamanda halıyı kontrol eder ve leke tespit ettiğinde hemen leke ilaçı sıkar yıkandıktan sonra makina halıyı sarmaya başlar bu esnada diğer personelde halıyı kontrol eder. Halıda leke tespit edildiğinde tekara geri verilir ve tekrar yıkanır. Sarılmış olan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar doğrudan askıya asılır. Halılar asılırken tekarar bir görsel kontrolden geçirilir. Kurumuş olan halılar toplanır ve fırçalama ve son kontrol bölümüne alınır. Burada halıları kontrol masalarına serilir ve özel fırçalarla firçalanır çıkmamış leke görülürse yine leke çözücülerle müdahale edilir. Fırçalanmış halılar poşetlenir ve servise hazır hale gelir.Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha ayrıntılı  bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya) ‘dan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşya) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların o ürüne ait hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Ankara halı yıkama, halı yıkama Ankara, Ankara de halı yıkama, halı yıkama Ankara de, ANKARA HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA ANKARA, ANKARA DE HALI YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

  • 287957Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 1Bugün:
  • 0Şu anda online: