Ankara Halı Yıkama

GÜLSEREN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gülseren semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gülseren Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Gülseren Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gülseren, Gülseren Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gülseren, Gülseren de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gülseren de, Gülseren de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gülseren de, GÜLSEREN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLSEREN, GÜLSEREN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLSEREN, GÜLSERENDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLSERENDE, GÜLSERENDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLSEREN DE, Gülseren Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gülseren, Gülseren Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gülseren, Gülseren de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gülseren de, Gülseren de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gülseren de, GÜLSEREN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLSEREN, GÜLSEREN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLSEREN, GÜLSEREN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLSEREN DE, GÜLSEREN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLSEREN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282095Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: