Ankara Halı Yıkama

beşikkaya_perde_yıkama

beşikkaya_stor_ perde_yıkama

beşikkaya_ zebra_perde_yıkama

BEŞİKKAYA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Beşikkaya semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Beşikkaya Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Beşikkaya Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Beşikkaya, Beşikkaya Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Beşikkaya, Beşikkaya de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Beşikkaya de, Beşikkaya de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Beşikkaya de, BEŞİKKAYA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BEŞİKKAYADE, BEŞİKKAYADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BEŞİKKAYA DE, Beşikkaya Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Beşikkaya, Beşikkaya Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Beşikkaya, Beşikkaya de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Beşikkaya de, Beşikkaya de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Beşikkaya de, BEŞİKKAYA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BEŞİKKAYA DE, BEŞİKKAYA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BEŞİKKAYA DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288861Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 80Bugün:
  • 0Şu anda online: