Ankara Halı Yıkamaaltındağ_perde_yıkama

altındağ_stor_ perde_yıkama

altındağ_ zebra perde_yıkama

ALTINDAĞ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Altındağ semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Altındağ Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Altındağ Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altındağ, Altındağ Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altındağ, Altındağ de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altındağ de, Altındağ de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altındağ de, ALTINDAĞ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINDAĞ, ALTINDAĞ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINDAĞ, ALTINDAĞDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINDAĞDE, ALTINDAĞDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINDAĞ DE, Altındağ Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altındağ, Altındağ Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altındağ, Altındağ de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altındağ de, Altındağ de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altındağ de, ALTINDAĞ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINDAĞ, ALTINDAĞ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINDAĞ, ALTINDAĞ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINDAĞ DE, ALTINDAĞ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINDAĞ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: