Ankara Halı Yıkama

DIŞKAPI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Dışkapı semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Dışkapı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Dışkapı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Dışkapı, Dışkapı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Dışkapı, Dışkapı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Dışkapı de, Dışkapı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Dışkapı de, DIŞKAPI STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DIŞKAPI, DIŞKAPI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DIŞKAPI, DIŞKAPIDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DIŞKAPIDE, DIŞKAPIDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DIŞKAPI DE, Dışkapı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Dışkapı, Dışkapı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Dışkapı, Dışkapı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Dışkapı de, Dışkapı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Dışkapı de, DIŞKAPI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DIŞKAPI, DIŞKAPI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DIŞKAPI, DIŞKAPI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DIŞKAPI DE, DIŞKAPI DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DIŞKAPI DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285898Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 135Bugün:
  • 0Şu anda online: