Ankara Halı Yıkamasubayevleri _koltuk_yikama subayevleri _koltuk_yikama_once subayevleri _koltuk_yikama_sonra SUBAYEVLER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Subayevler ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Subayevler Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Subayevler Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Subayevler Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. SUBAYEVLER Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45                 Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

 

Bizi Google veya diğer arama motorlarından daha kolay bulabilmeniz için aşağıdaki kelimeleri yazmanız yeterlidir:

Subayevler Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Subayevler, Subayevler da Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Subayevler da, SUBAYEVLER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA SUBAYEVLER, SUBAYEVLER DA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA SUBAYEVLER DA yazarak bulabilirsiniz.

 

  • 106893Toplam ziyaretçi:
  • 205Dün:
  • 261Bugün:
  • 0Şu anda online: