Ankara Halı Yıkama

KARAPÜRÇEK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Karapürçek semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Karapürçek Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Karapürçek Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Karapürçek, Karapürçek Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Karapürçek, Karapürçek de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Karapürçek de, Karapürçek de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Karapürçek de, KARAPÜRÇEK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KARAPÜRÇEKDE, KARAPÜRÇEKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KARAPÜRÇEK DE, Karapürçek Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Karapürçek, Karapürçek Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Karapürçek, Karapürçek de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Karapürçek de, Karapürçek de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Karapürçek de, KARAPÜRÇEK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KARAPÜRÇEK DE, KARAPÜRÇEK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KARAPÜRÇEK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288862Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 81Bugün:
  • 1Şu anda online: