Ankara Halı Yıkama

 

SOLFASOL  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Solfasol semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Solfasol Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Solfasol Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Solfasol, Solfasol Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Solfasol, Solfasol de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Solfasol de, Solfasol de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Solfasol de, SOLFASOL STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SOLFASOL, SOLFASOL STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ SOLFASOL, SOLFASOLDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SOLFASOLDE, SOLFASOLDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ SOLFASOL DE, Solfasol Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Solfasol, Solfasol Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Solfasol, Solfasol de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Solfasol de, Solfasol de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Solfasol de, SOLFASOL ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA SOLFASOL, SOLFASOL ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ SOLFASOL, SOLFASOL DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA SOLFASOL DE, SOLFASOL DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ SOLFASOL DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285902Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 139Bugün:
  • 0Şu anda online: