Ankara Halı Yıkamaankara_koltuk_yikama_onceankara_koltuk_yikama_sonra

ankara_koltuk_yikama

 

ANKARA KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Ankara ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Ankara Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Ankara Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Ankara Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. ANKARA Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için : 0312 317 84 95

                                                   0312 437 79 29

                                                   0532 471 85 45  Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google veya diğer arama motorlarından daha kolay bulabilmeniz için aşağıdaki kelimeleri yazmanız yeterlidir:

Ankara Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Ankara, Ankara da Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Ankara da, ANKARA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ANKARA, ANKARA DA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ANKARA DA yazarak bulabilirsiniz.

  • 282094Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 15Bugün:
  • 1Şu anda online: