Ankara Halı Yıkama

CENGİZHAN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Cengizhan semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Cengizhan Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                   0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Cengizhan Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Cengizhan, Cengizhan Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Cengizhan, Cengizhan de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Cengizhan de, Cengizhan de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Cengizhan de, CENGİZHAN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ CENGİZHAN, CENGİZHANDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA CENGİZHANDE, CENGİZHANDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ CENGİZHAN DE, Cengizhan Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Cengizhan, Cengizhan Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Cengizhan, Cengizhan de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Cengizhan de, Cengizhan de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Cengizhan de, CENGİZHAN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ CENGİZHAN, CENGİZHAN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA CENGİZHAN DE, CENGİZHAN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ CENGİZHAN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 223430Toplam ziyaretçi:
  • 222Dün:
  • 161Bugün:
  • 0Şu anda online: