Ankara Halı Yıkama

BATIKENT  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Batıkent semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Batıkent Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Batıkent Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Batıkent, Batıkent Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Batıkent, Batıkent de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Batıkent de, Batıkent de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Batıkent de, BATIKENT STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BATIKENT, BATIKENT STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT, BATIKENTDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BATIKENTDE, BATIKENTDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT DE, Batıkent Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Batıkent, Batıkent Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Batıkent, Batıkent de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Batıkent de, Batıkent de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Batıkent de, BATIKENT ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BATIKENT, BATIKENT ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT, BATIKENT DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BATIKENT DE, BATIKENT DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 223141Toplam ziyaretçi:
  • 247Dün:
  • 94Bugün:
  • 1Şu anda online: