Ankara Halı Yıkamaçankaya_perde_yıkama

çankaya_stor_ perde_yıkama

çankaya_ zebra perde_yıkama

ÇANKAYA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Çankaya semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Çankaya Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45                 Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Çankaya Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çankaya, Çankaya Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çankaya, Çankaya de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çankaya de, Çankaya de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çankaya de, ÇANKAYA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇANKAYA, ÇANKAYA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇANKAYA, ÇANKAYADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇANKAYADE, ÇANKAYADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇANKAYA DE, Çankaya Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çankaya, Çankaya Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çankaya, Çankaya de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çankaya de, Çankaya de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çankaya de, ÇANKAYA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇANKAYA, ÇANKAYA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇANKAYA, ÇANKAYA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇANKAYA DE, ÇANKAYA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇANKAYA DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: