Ankara Halı Yıkamaaltınpark_perde_yıkamaaltınpark_stor_ perde_yıkama

altınpark_ zebra_perde_yıkama

ALTINPARK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Altınpark semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Altınpark Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Altınpark Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altınpark, Altınpark Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altınpark, Altınpark de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altınpark de, Altınpark de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altınpark de, ALTINPARK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINPARK, ALTINPARKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINPARKDE, ALTINPARKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINPARK DE, Altınpark Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altınpark, Altınpark Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altınpark, Altınpark de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altınpark de, Altınpark de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altınpark de, ALTINPARK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINPARK, ALTINPARK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINPARK DE, ALTINPARK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINPARK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: