Ankara Halı Yıkama

AVCILAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Avcılar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Avcılar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Avcılar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Avcılar, Avcılar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Avcılar, Avcılar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Avcılar de, Avcılar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Avcılar de, AVCILAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AVCILAR, AVCILAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AVCILAR, AVCILARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AVCILARDE, AVCILARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AVCILAR DE, Avcılar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Avcılar, Avcılar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Avcılar, Avcılar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Avcılar de, Avcılar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Avcılar de, AVCILAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AVCILAR, AVCILAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AVCILAR, AVCILAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AVCILAR DE, AVCILAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AVCILAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 206438Toplam ziyaretçi:
  • 299Dün:
  • 13Bugün:
  • 1Şu anda online: