Ankara Halı Yıkama

DUTLUK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Dutluk semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Dutluk Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Dutluk Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Dutluk, Dutluk Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Dutluk, Dutluk de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Dutluk de, Dutluk de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Dutluk de, DUTLUK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DUTLUK, DUTLUK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DUTLUK, DUTLUKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DUTLUKDE, DUTLUKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DUTLUK DE, Dutluk Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Dutluk, Dutluk Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Dutluk, Dutluk de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Dutluk de, Dutluk de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Dutluk de, DUTLUK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DUTLUK, DUTLUK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DUTLUK, DUTLUK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DUTLUK DE, DUTLUK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DUTLUK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282095Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: