Ankara Halı Yıkama

BARIŞ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Barış semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Barış Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Barış Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Barış, Barış Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Barış, Barış de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Barış de, Barış de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Barış de, BARIŞ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BARIŞ, BARIŞ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞ, BARIŞDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BARIŞDE, BARIŞDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞ DE, Barış Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Barış, Barış Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Barış, Barış de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Barış de, Barış de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Barış de, BARIŞ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BARIŞ, BARIŞ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞ, BARIŞ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BARIŞ DE, BARIŞ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285094Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 42Bugün:
  • 0Şu anda online: