Ankara Halı Yıkama

ÇUKURAMBAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Çukurambar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Çukurambar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Çukurambar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çukurambar, Çukurambar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çukurambar, Çukurambar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çukurambar de, Çukurambar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çukurambar de, ÇUKURAMBAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇUKURAMBAR, ÇUKURAMBAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇUKURAMBAR, ÇUKURAMBARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇUKURAMBARDE, ÇUKURAMBARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇUKURAMBAR DE, Çukurambar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çukurambar, Çukurambar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çukurambar, Çukurambar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çukurambar de, Çukurambar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çukurambar de, ÇUKURAMBAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇUKURAMBAR, ÇUKURAMBAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇUKURAMBAR, ÇUKURAMBAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇUKURAMBAR DE, ÇUKURAMBAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇUKURAMBAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 83Bugün:
  • 1Şu anda online: