Ankara Halı Yıkama 

dikmen_yorgan_yikamadikmen_battaniye_yikama

dikmen_yorgan_yikama_makinasi

DİKMEN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Dikmen mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                   0532 471 85 45   Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Dikmen Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Dikmen, Dikmen de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Dikmen de, DİKMEN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DİKMEN, DİKMEN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DİKMEN DE, Dikmen battaniye yıkama, battaniye yıkama Dikmen, Dikmen battaniye temizliği, battaniye temizliği Dikmen, Dikmen yorgan temizliği, yorgan temizliği Dikmen, Dikmen de battaniye yıkama, Dikmen da battaniye temizliği, Dikmen de yorgan yıkama, Dikmen de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 281818Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 98Bugün:
  • 0Şu anda online: