şenlik_koltuk_yikama şenlik_koltuk_yikama_once şenlik_koltuk_yikama_sonra

ŞENLİK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Şenlik ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Şenlik Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Şenlik Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Şenlik koltuk yıkama, koltuk yıkama Şenlik, Şenlik koltuk temizliği, koltuk temizliği Şenlik, Şenlik da koltuk yıkama, koltuk yıkama Şenlik da, Şenlik da koltuk temizliği, koltuk temizliği Şenlik da, ŞENLİK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ŞENLİK, ŞENLİK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ŞENLİK, ŞENLİKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ŞENLİKDA, ŞENLİKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ŞENLİK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: