Tüm yazılar

 Ankara Halı Yıkamasubayevler_perde_yıkamasubayevler_stor_ perde_yıkama

subayevler_ zebra_perde_yıkama

SUBAYEVLERİ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Subayevleri semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Subayevleri Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Subayevleri Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Subayevleri, Subayevleri Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Subayevleri, Subayevleri de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Subayevleri de, Subayevleri de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Subayevleri de, SUBAYEVLERİ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SUBAYEVLERİ, SUBAYEVLERİ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ SUBAYEVLERİ, SUBAYEVLERİDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SUBAYEVLERİDE, SUBAYEVLERİDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ SUBAYEVLERİ DE, Subayevleri Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Subayevleri, Subayevleri Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Subayevleri, Subayevleri de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Subayevleri de, Subayevleri de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Subayevleri de, SUBAYEVLERİ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA SUBAYEVLERİ, SUBAYEVLERİ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ SUBAYEVLERİ, SUBAYEVLERİ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA SUBAYEVLERİ DE, SUBAYEVLERİ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ SUBAYEVLERİ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287957Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 1Bugün:
  • 0Şu anda online: