Ankara Halı Yıkama

ALTINEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Altınevler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Altınevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Altınevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altınevler, Altınevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altınevler, Altınevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altınevler de, Altınevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altınevler de, ALTINEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINEVLER, ALTINEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER, ALTINEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINEVLERDE, ALTINEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER DE, Altınevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altınevler, Altınevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altınevler, Altınevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altınevler de, Altınevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altınevler de, ALTINEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINEVLER, ALTINEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER, ALTINEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINEVLER DE, ALTINEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281823Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 103Bugün:
  • 0Şu anda online: