Ankara Halı Yıkama

BAĞCILAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bağcılar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bağcılar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bağcılar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağcılar, Bağcılar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağcılar, Bağcılar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağcılar de, Bağcılar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağcılar de, BAĞCILAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞCILAR, BAĞCILAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞCILAR, BAĞCILARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞCILARDE, BAĞCILARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞCILAR DE, Bağcılar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağcılar, Bağcılar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağcılar, Bağcılar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağcılar de, Bağcılar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağcılar de, BAĞCILAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞCILAR, BAĞCILAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞCILAR, BAĞCILAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞCILAR DE, BAĞCILAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞCILAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285899Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 136Bugün:
  • 0Şu anda online: