Ankara Halı Yıkama

 

 

ATİLLA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Atilla semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Atilla Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Atilla Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Atilla, Atilla Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Atilla, Atilla de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Atilla de, Atilla de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Atilla de, ATİLLA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ATİLLA, ATİLLA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ATİLLA, ATİLLADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ATİLLADE, ATİLLADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ATİLLA DE, Atilla Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Atilla, Atilla Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Atilla, Atilla de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Atilla de, Atilla de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Atilla de, ATİLLA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ATİLLA, ATİLLA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ATİLLA, ATİLLA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ATİLLA DE, ATİLLA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ATİLLA DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282439Toplam ziyaretçi:
  • 45Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: