Ankara Halı Yıkamapursaklar_perde_yıkamapursaklar_stor_ perde_yıkama

pursaklar_ zebra perde_yıkama

PURSAKLAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Pursaklar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Pursaklar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Pursaklar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Pursaklar, Pursaklar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Pursaklar, Pursaklar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Pursaklar de, Pursaklar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Pursaklar de, PURSAKLAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA PURSAKLAR, PURSAKLAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ PURSAKLAR, PURSAKLARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA PURSAKLARDE, PURSAKLARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ PURSAKLAR DE, Pursaklar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Pursaklar, Pursaklar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Pursaklar, Pursaklar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Pursaklar de, Pursaklar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Pursaklar de, PURSAKLAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA PURSAKLAR, PURSAKLAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ PURSAKLAR, PURSAKLAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA PURSAKLAR DE, PURSAKLAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ PURSAKLAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282095Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: