Ankara Halı Yıkama

DOĞU  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Doğu semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Doğu Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Doğu Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Doğu, Doğu Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Doğu, Doğu de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Doğu de, Doğu de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Doğu de, DOĞU STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DOĞU, DOĞU STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DOĞU, DOĞUDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DOĞUDE, DOĞUDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DOĞU DE, Doğu Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Doğu, Doğu Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Doğu, Doğu de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Doğu de, Doğu de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Doğu de, DOĞU ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DOĞU, DOĞU ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DOĞU, DOĞU DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DOĞU DE, DOĞU DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DOĞU DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287958Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 2Bugün:
  • 0Şu anda online: