Ankara Halı Yıkama

EMNİYET  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Emniyet semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Emniyet Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :     0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Emniyet Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Emniyet, Emniyet Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Emniyet, Emniyet de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Emniyet de, Emniyet de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Emniyet de, EMNİYET STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EMNİYET, EMNİYET STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EMNİYET, EMNİYETDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EMNİYETDE, EMNİYETDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EMNİYET DE, Emniyet Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Emniyet, Emniyet Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Emniyet, Emniyet de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Emniyet de, Emniyet de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Emniyet de, EMNİYET ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EMNİYET, EMNİYET ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EMNİYET, EMNİYET DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EMNİYET DE, EMNİYET DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EMNİYET DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285898Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 135Bugün:
  • 0Şu anda online: