natoyolu_yorgan_yikamanatoyolu_battaniye_yikama

natoyolu_yorgan_yikama_makinasi

NATOYOLUI YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Natoyoluı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Natoyoluı Yorgan yıkama, Natoyoluı Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Natoyoluı, Yorgan yıkama Natoyoluı, Natoyoluı da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Natoyoluı da, NATOYOLUI YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA NATOYOLUI, NATOYOLUI DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA NATOYOLUI DA yazarak bulabilirsiniz. Natoyoluı battaniye yıkama, battaniye yıkama Natoyoluı, Natoyoluı battaniye temizliği, battaniye temizliği Natoyoluı, Natoyoluı yorgan yıkama, yorgan yıkama Natoyoluı, Natoyoluı yorgan temizliği, yorgan temizliği Natoyoluı, Natoyoluı da battaniye yıkama, Natoyoluı da battaniye temizliği, Natoyoluı da yorgan yıkama, Natoyoluı da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: